PASSPORT LÉTO 2024

Ahoj, jsem Fanda Novák a představuji ti LETNÍ HRU PasSport léto 2024, kterou si pro nás ke svým 20. narozeninám připravilo Sportovní zařízení města Příbram (SZM).

Cílem této hry je sportovat, ochutnávat, bavit se, využívat slevové kupóny, sbírat razítka a soutěžit o super ceny.

PasSport léto 2024, je „pas“, ve kterém najdeš slevové kupóny a do kterého budeš sbírat soutěžní razítka.

PasSporty budou v prodeji od 1. června do 30. září 2024 nebo do vyprodání zásob za 100 Kč na recepci Areálu Nový rybník nebo recepci Aquaparku Příbram.

Teď ti povím, co PasSport obsahuje:

1. SLEVOVÉ KUPÓNY
V zakoupeném PasSportu je k dispozici 12 dětských kuponů se slevou na sportovně zábavní aktivity nebo dobroty ze SeZaM bistra a 1 kupon do sauny na Nováku, který je určen pro dospěláka. (Kupony najdeš na straně 7, 9, 11 a 13).
Každý z kuponů má své místo, kde ho můžeš uplatnit. Pro uplatnění slevy je třeba předložit nejen vystřižený kupon, ale také samotný PasSport léto 2024, do kterého získáš razítko. V případě uplatnění slevy u sauny si dospělák rezervuje datum a čas návštěvy a následně předloží vystřižený kupon (razítko nezískává) – v tomto případě není nutné předkládat PasSport léto 2024.

2. SBĚRATELSKÁ KARTA RAZÍTEK
Za uplatněné kupony získáváš razítka na sběratelskou kartu. Získat můžeš také bonusové razítko za správné zodpovězení kvízové otázky na str. 15. Cílem této hry je nasbírat alespoň 8 razítek, čímž automaticky získáváš dárky od SZM a navíc budeš zařazen do slosování o super ceny pro sebe (např. tablet, mobil, chytré hodinky, sluchátka, Lego), nebo ceny pro celou rodinu (např. pračka se sušičkou, kávovar…). U své sběratelské karty s minimálně osmi razítky vyplň všechny důležité kontakty a nejpozději do 10. října 2024 ji odevzdej na recepci Areálu Nový rybník nebo Aquaparku Příbram. Všechny odevzdané karty budou zařazeny do slosování, které proběhne online 16. října 2024. Nezapomeň, samotný PasSport si schovej pro předložení v případě výhry.

3. PRO VOLNÉ CHVÍLE
PasSport léto 2024 je také blok plný zábavných aktivit, her a úkolů. Stačí si jen vzít dobrou náladu, pastelky nebo tužku a užít si sportovní léto se Sportovním zařízením města Příbram.

Pravidla PasSport léto

1 příloha

Soutěžní dárky

Číslo

Dárek

Partner

1

Automatická pračka, sušička prádla, Dobble classic

BEKO, SZM

2

Automatický kávovar, 3kg zrn. káva, Dobble classic

BEKO, SZM

3

Zapůjčení obytného vozu na 3 dny

Campers4U Příbram s.r.o.

4

Voucher na 3 volné jízdy na wakeboardingu

WAKE PB

5

Telefon Samsung A34

Generali Česká pojišťovna

6

Tablet Samsung Galaxy Tab 8 LTE

Generali Česká pojišťovna

7

Chytré hodinky Garneo GuardKid

Generali Česká pojišťovna

8

Koloběžka Razor A5 Air

Generali Česká pojišťovna

9

Paddleboard AGA mr5014

Generali Česká pojišťovna

10

Sluchátka Niceboy Hive Drops 3

Generali Česká pojišťovna

11

Lego Harry Potter – Bradavický hrad

Generali Česká pojišťovna

12

Herní konzole Nintendo Switch

pribram.cz

13

Reproduktor JBL GO 3

pribram.cz

14

Voucher na rodinnou večeři v hodnotě 2000,-

Restaurace Zlatý soudek

15

Sezonní permanentka pro dvě osoby na zápasy A-týmu 24/25

VK Příbram

16

Sezonní permanentka pro dvě osoby na zápasy A-týmu 24/25

HC Příbram

17

Voucher v hodnotě 3000,- na pobyt na chatě Granit

SZM

18

Youtuberský balíček

smartim.cz

19

Voucher na vstup do privátní sauny na NR až pro 4 osoby

SZM

20

Mystery box

SZM, Generali Česká poj.

 

 

 

 

 

 

1*

Beko HWUE87263CSH2A, Beko HDS85242CSH2A.

 

18*

Mikina Porty, tričko SirYakari, batoh, penál a sešity Tary.

 

20*

4 vstupenky na winter park Nový rybník, balíček od SeZaM bistra, 4 vstupenky do Mirakula, 4x bazén, 4x veřejné bruslení, 4x minigolf.

 

 

Poznámka: pořadí dárku neurčuje hodnotu dárku, jedná se pouze o číselné označení soutěžní výhry.

Děkujeme všem partnerům, kteří pomohli s vydáním tohoto PasSportu a poskytli do hry zajímavé ceny.

Pravidla

LETNÍ HRA SPORTOVNÍHO ZAŘÍZENÍ MĚSTA PŘÍBRAM (SZM)

SZM Příbram tento rok slaví 20 let působení ve městě Příbram, a proto si pro děti připravilo letní sportovní hru s názvem PasSport léto 2024. Cílem této hry je cestovat po střediscích SZM Příbram, sportovat, ochutnávat, bavit se, uplatňovat slevové kupóny a sbírat razítka.

  • V prodeji od 1. 6. do 30. 9. 2024, nebo do vyprodání zásob.
  • Místo prodeje: recepce Areálu Nový rybník v Příbrami a Aquapark Příbram.
  • Cena 100 Kč.
  • Termín odevzdání vyplněné sběratelské karty razítek nejpozději do 10. 10. 2024 na recepci Areálu Nový rybník a Aquaparku Příbram.
  • Slosování o ceny proběhne online dne 16. 10. 2024.

 

PasSport léto 2024 obsahuje:

  1. Slevové kupóny číslo 1-12 (strana 7, 9, 11) na služby, aktivity a produkty SZM, které jsou výhradně určeny pro děti do 15 let vlastnící tento PasSport léto 2024. Pro uplatnění slevy a získání razítka (viz bod č. 2. sběratelská karta razítek) musí být předložen PasSport léto 2024. Slevový kupón číslo 13 (strana 13) je určen pro dospělou osobu pro vstup do privátní Sauny Nový rybník a to pro 2 dvě osoby na 2 hodiny s nutností rezervace času na recepci Areálu Nový rybník, nebo na telefonním čísle: +420 702 020 735. Za uplatnění slevového kupónu číslo 13 se razítko (viz bod č. 2 sběratelská karta razítek) nezískává a není podmíněno předložením PasSportu léto 2024.  Celková hodnota slev činí 620,- Kč.
  2. Sběratelská karta razítek (strana č. 5). Uplatněním slevového kupónu se získává razítko do příslušného kolečka s pořadovým číslem, které se shoduje s číslem slevového kupónu. Razítko bude poskytnuto pouze pověřenou osobou, zaměstnancem SZM na uvedeném místě, středisku. Jedno bonusové razítko (č.13) se získává za správné zodpovězení kvízu na straně číslo 15. Cílem hry je získat alespoň 8 razítek. Poté je nutno vyplnit kontakty na zadní straně sběratelské karty razítek, stránku odstřihnout a odevzdat na recepci Areálu Nový rybník, nebo na Aquaparku Příbram*, kde budou předány dárkové předměty. Takto vyplněná sběratelská karta se automaticky dostává do slosování o 20 hodnotných cen (seznam cen viz níže). Ke slosování dojde online dne 16. 10. 2024 pod dozorem slosovací komise. Výherci budou na základě údajů na sběratelské kartě/listu kontaktováni.
    *V průběhu měsíce srpna je Aquapark Příbram pro údržbové práce uzavřen. Zakoupení PasSportu léto 2024 a odevzdání sběratelské karty je proto od 1. do 31. srpna 2024 možné pouze na recepci Areálu Nový Rybník. Děkujeme za pochopení.
  3. Zábavné aktivity. PasSport léto 2024 je také blok plný zábavných aktivit, her a úkolů.

 

Podrobná pravidla akce naleznete níže nebo jsou k dispozici k nahlédnutí na recepci Nového Rybníka a Aquaparku Příbram.

Doufáme, že vám PasSport léto 2024 přinese spoustu radosti. Pokud ano, velmi nás potěší, když se o to s námi podělíte. Napsat nám můžete na e-mail: info@szmpb.cz nebo sdílet na IG „szm_pribram“, FB „szmpribram“ s hastagem #passportleto2024

Děkujeme všem partnerům, kteří pomohli s vydáním tohoto PasSportu a poskytli do hry zajímavé ceny.